Zaandam: Pracownik produkcji
Wyświetleń: 78
2020-07-08
kategoria: Praca - zatrudnie ;
miejscowość: Zaandam;
województwo: Holandia;
Cena: 0,00 euro
Opis:
Szukasz czegoś z możliwością podjęcia dłuższej współpracy? Sprawdź naszą ofertę pracy w firmie zajmującej się przepakowywaniem!
GWARANTUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz ;-)
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish
OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówień
• Przepakowywanie suchych produktów spożywczych
WYMAGANIA:
• Znajomość angielskiego
• Dobra kondycja fizyczna
• Własne zakwaterowanie, ale jeżeli go potrzebujesz to możemy Ci je zorganizować
MOŻLIWE GODZINY PRACY:
06:00 - 16:30
07:00 - 16:30
06:00 - 14:45
14:45 - 23:30
Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura:
Zadzwoń lub napisz do naszego biura w Amstelveen!
tel.: +31 20 470 15 13 | mail: amstelveen@ottoworkforce.eu
Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |