Tilburg: Zbieranie zamówień i pakowanie odzieży
Wyświetleń: 66
2020-05-22
kategoria: Praca - zatrudnie ;
miejscowość: Tilburg;
województwo: Noord-Brabant;
Cena: 0,00 euro
Opis:
Zacznij pracę w dobrym stylu :) Mega oferta na magazynie z rzeczami popularnej marki - super stawka, a do tego spora ilość godzin!

Co ferujemy?
• Pracę z lekkim asortymentem (ubrania oraz akcesoria)
• Stawkę godzinową: na początek nawet €11,14 brutto
• Dodatki zmianowe np. +50% za pracę w soboty, +100% niedziele
• Gwarancję podwyżki po przepracowaniu 4 tygodni
• System 3 zmianowy - dokładne godziny zależą od działu
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz ;-)
• Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Opis stanowiska:
• Zbieranie zamówień z użyciem ręcznego skanera oraz wózka magazynowego
• Pakowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziane prawo jazdy ;-)

O miejscu pracy:
Centrum dystrybucyjne, obsługujące w Holandii wiele sklepów z ciuchami. W Tilburgu znajdują się dwie hale, pomiędzy którymi pracownicy mogą być zmieniani - przed rozpoczęciem nowej pracy jest szkolenie. Praca w temperaturze pokojowej.

Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się z naszym biurem w Tilburgu!
tel.: +31 88 688 63 50 | mail: tilburg@ottoworkforce.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |